Pomnażanie kapitału

Przemyślane inwestycje to sposób na powiększenie kapitału i  spełnienie swojego życiowego celu. Tak ważną rzecz warto powierzyć najlepszym. Staramy się dopasować rozwiązanie do Państwa oczekiwań. Chcemy, by nasze działania były przejrzyste, dlatego umożliwiamy sprawdzenia faktycznego stanu konta w dowolnym momencie.  Przywiązujemy ogromną wagę do budowania trwałych relacji. Cenimy spersonalizowany kontakt.  Działamy w zgodzie z regulacjami i pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.

Inwestujemy Twój kapitał bezpiecznie i skutecznie

Żeby sensownie zainwestować  kapitał, trzeba powierzyć go specjalistom. Tylko doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają na znalezienie sensownego rozwiązania. Obligacje rządowe i korporacyjne  to alternatywa dla lokat, które są mało zyskowne. Transakcje z gwarancją kapitału zabezpieczone hipotecznie są obarczone minimalnym ryzykiem. Pozwalają na zgromadzenie oszczędności, które pomogą w realizacji planów. Mój cel – jak go zrealizować?  To pytanie, które należy sobie zadać zaczynając z nami współpracę.  Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by spełnić Państwa oczekiwania i w dłuższej perspektywie zgromadzić naprawdę spore środki.

Bankowość prywatna – stawiamy na troskę o klienta

Warto nam zaufać. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie. Wzory czerpiemy z usług Private Banking oferując ją dla naszych Klientów bez minimalnego progu inwestycji który jest wymagany w Bankach. Bankowość prywatna to prężnie rozwijająca się branża, która stawia na pierwszym miejscu troskę o klienta. Nasi eksperci byli laureatami wielu konkursów, również międzynarodowych. Pozytywnie przeszli egzamin Komisji Nadzoru Finansowego. Przykładamy dużą uwagę do bezpieczeństwa, dlatego prowadzone przez nas działania są ściśle monitorowane i zgodne z regulacjami KNF. Stawiamy na przejrzystość. Nasi klienci mogą  na bieżąco sprawdzać status swoich środków. Cenimy spersonalizowany kontakt, oparty na trwałych relacjach. Każdy Klient naszej Kancelarii będzie mógł w dowolnej chwili skontaktować się z ekspertem  odpowiedzialnym za obsługę powierzonego kapitału. W razie jakichkolwiek wątpliwości opiekun finansowy udzieli wyczerpujących odpowiedzi.

Pragniemy Państwu zaproponować na spotkaniu z Państwa osobistym  doradcą poradę inwestycyjną, oferując inwestycje w oparciu o bezpieczne instrumenty finansowe z zakresu:

  • obligacje rządowe i korporacyjne z gwarancją kapitału
  • gamę funduszy inwestycyjnych 11 TFI
  • Fundusze Inwestycyjne Zamknięte ( FIZ )
  • produkty emerytalne i posagowe dopasowane do Państwa celów takie jak: emerytura, sukcesja spadkowa, realizacja planów życiowych
  • „Szyte na miarę” portfele inwestycyjne w oparciu o model zarządzania Private Banking