O nas

Kancelaria Prawno-Finansowa Fides powstała z myślą o najbardziej wymagających Klientach indywidualnych oraz firmach. Tworzymy firmę, której ambicją i celem jest dawać najwyższą jakość bezpłatnej obsługi finansowej, która jest oparta o wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy świadomi, iż nasze umiejętności i kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwalają nam zaspokoić potrzeby każdego Klienta. Jesteśmy świadomi, że każda potrzeba finansowa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia.

Klientom prezentujemy odpowiednie propozycje, informacje i pomoc w zakresie:

Kredytów

 • Hipoteczne na zakup, budowę lub remont nieruchomości. W ofercie posiadamy wszystkie Banki jakie oferują Kredyty Hipoteczne na polskim rynku
 • Gotówkowe na cel dowolny, lub konsolidacyjne

Finansowania Firm:

 • Leasingi operacyjne, zwrotne, finansowe. Przygotowanie oferty odbywa się o wszystkie największe Banki działające na rynku
 • Factoring
 • Kredyty Inwestycyjne

Ubezpieczenia dla osób fizycznych::

 • Komunikacyjne OC/AC
 • Majątkowe: ubezpieczenia domów, mieszkań, ruchomości
 • Na życie
 • Turystyczne
 • OC w Życiu Prywatnym

Ubezpieczenia dla osób prawnych lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą:

 • Ubezpieczenie mienia firmy
 • OC Zawodowe
 • OC Pracodawcy
 • Ubezpieczenie środków obrotowych i nakładów inwestycyjnych

a także informacje dotyczące doboru:

 • produktów inwestycyjnych alternatywnych dla lokat bankowych
 • oraz usługi prawne
Fides kancelaria o nas

 

Nasza misja

Naszą misją jest dostrzeganie indywidualnych potrzeb Klientów i dopasowanie dostępnych na rynku rozwiązań z szerokiej oferty banków i Towarzystw Ubezpieczeniowych. Począwszy od pierwszego kontaktu z Kancelarią nasi eksperci pomagają Państwu w optymalnym zarządzaniu Państwa majątkiem. Po podjętej decyzji, osobisty doradca finansowy prowadzi Państwa przez drogę finansów, monitoruje rynek i jeśli zajdzie taka potrzeba prezentuje nowe alternatywy. Nasze rozwiązana są podporządkowane koszykowi indywidualnych potrzeb Klientów, a pomoc w przygotowaniu i realizacji indywidualnej strategii finansowej dopasowane są do Państwa stylu i tempa życia.

 

Partnerzy

Współpracujemy z 25 bankami, 28 ubezpieczycielami i wieloma innymi partnerami jak: biura nieruchomości, deweloperzy, pośrednicy. Tak różnorodna oferta pozwala na znalezienie rozwiązania idealnie dopasowanego do potrzeb i wyróżniającego się na tle konkurencji.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Naszą wartością jest pełne zaangażowanie oraz uczestnictwo przy wszystkich decyzjach finansowych podejmowanych przez naszych Klientów, gwarantem naszego obiektywizmu w doradztwie jest 100% niezależności od innych instytucji, mamy szeroką ofertę ponad 20 banków i towarzystw ubezpieczeń, zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc w skutecznym przeprowadzeniu transakcji, nasza praca polega na reprezentowaniu i chronieniu interesów Klienta, a nie instytucji finansowych.

 

Fachowość  i profesjonalne podejście do sprawy są zdecydowanie godne polecenia. Z takimi wartościami spotkałam się właśnie, kiedy potrzebowała uzyskać pomocy prawnej w trudnej dla mnie sprawie. Radca prawny jest bardzo kompetentny. Porozmawiał ze mną, zaproponował ciekawe rozwiązania. Sprawę, która wydawała mi się bardzo zagmatwana załatwił bardzo szybko… Polecam wszystkim.

Agata ZOsoba prywatna

Potrzebowałem pilnie kredytu hipotecznego. Znajomi polecili mi kancelarię Fides. To był dobry wybór. Na miejscu zaproponowano mi interesujące propozycje. Bardzo dobrze mi się rozmawiało, popijając pyszną kawę. Teraz jestem w trakcie urządzania mieszkania. Polecam wszystkim ich usługi. Pełen profesjonalizm…

Tomek WOsoba prywatna

Od dawna zastanawiałem się nad sensownym ulokowaniem kapitału. Najlepiej w inwestycje, bo to moim zdaniem w dzisiejszych czasach najpewniejsze rozwiązanie.  Nie wiedziałem, gdzie się udać, żeby znaleźć dobre rozwiązanie i sensownie ulokować pieniądze. Powierzyłem swoje finanse profesjonalistom i nie żałuję…

Jan KOsoba prywatna

Zespół

Indywidualne podejście i ścisła współpraca pozwala naszym doradcom uwzględnić Państwa bieżące potrzeby, możliwości finansowe oraz plany, co przekłada się najskuteczniejsze zarządzanie Państwa kapitałem.Fides Kancelaria Prawno-Finansowa jest projektem osób z wieloletnim doświadczeniem w bankowości, inwestycjach, ubezpieczeniach oraz prawie. Osiągaliśmy na tym polu wielkie sukcesy, przetrwaliśmy kryzysy finansowe co uczyniło nas mądrzejszymi w wyborze kierunku jakim chcemy podążać. Poprzez wiele lat pracy w świecie finansów i nie tylko nauczyliśmy się bardzo dużo, a swoją wiedzę i doświadczenie chcemy wykorzystać aby wspólnie dążyć do osiągnięcia naszego celu.

Kierując się etyką w stosunku do naszych Klientów, nie możemy zapomnieć o niej w stosunku do siebie nawzajem. Naszym priorytetem jest stworzenie godnego miejsca pracy, przejrzystości wynagrodzeń oraz dbanie o rozwój osobisty każdego z osobna. Zależy nam aby Pracownicy traktowali Firmę jak swoją.

„Największym kapitałem firm nie jest szef, pomysł, majątek, monopol. Największym kapitałem firmy zawsze i wszędzie będą Ludzie…”

To motto, którym się kierujemy. Wiemy, że dobry i doświadczony pracownik jest na wagę złota. Stworzyliśmy godne miejsce pracy z przejrzystym systemem wynagrodzeń i możliwościami rozwoju zawodowego.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@fides-kancelaria.pl