Leasing

Pomagamy w uzyskaniu leasingu zarówno operacyjnego, jak i finansowego. Współpracujemy z 35 partnerami. Zanim dobierzemy rozwiązanie, porównujemy warunki i przedstawiamy kilka różnych ofert. Zawsze wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Udzielamy nie tylko standardowych leasingów na samochody (w tym także leasing aut używanych), ale również na maszyny budowlane, tabor kolejowy, hale produkcyjne, magazynowe, samoloty, statki, specjalistyczny sprzęt medyczny, muzyczny. Podejmujemy się też nietypowych zleceń.

Warto nam zaufać

 • Jesteśmy profesjonalistamiikona01

  Znamy rynek leasingowy od podeszewki. Wiemy na co zwracać uwagę i zawsze dobieramy najkorzystniejszą propozycję.

 

 • Załatwiamy formalności związane z leasingiem od A do Zikona02

  Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z załatwieniem leasingów, a Państwo otrzymują gotowy do użycia produkt.

 

 • Sprawnie działamyikona03

  Od zgłoszenia do uzyskania leasingu mija niewiele czasu. Mamy doświadczenie w realizacji tego typu usług i wypracowaną metodologię działań. Dzięki temu nie tracą Państwo czasu i wszystko załatwiają w jednym miejscu.

 

 • Nie boimy się wyzwańikona04

  Udzielamy zarówno standardowych leasingów, ale realizujemy też nietypowe zlecenia na rzadko spotykane urządzenia i sprzęt.

 

 • Jesteśmy elastyczniikona05

  W trosce o Państwa czas i pieniądze staramy się działać elastycznie. Można skorzystać z oferty zarówno na jeden komputer, jak i całą flotę pojazdów.

 
_____________
Ekspert poleca:
Jak działa leasing?
Finansowanie dla Twojej firmy